Oferta klejów

W ofercie posiadamy kleje do różnych połączeń materiałów i tworzyw sztucznych. Poniżej znajdują się odnośniki do informacji na stronach producentów. Jeśli nie wiesz jaki klej wybrać, skontaktuj się z nami. Dobierzemy idealne rozwiązanie do konkretnego problemu.
przejdź do naszego sklepu

Kleje do taśmociągów

taśmociąg

W ofercie posiadamy specjalistyczne produkty do połączeń guma-tkanina i guma metal, które umożliwiają klejenie uszkodzonych taśm przenośnikowych transportujących różne materiały, a także wykonywanie połączeń guma-metal np. wykorzystywane przy oklejaniu bębnów napędowych i rolek prowadzących gumą. Najczęściej są to dwuskładnikowe, rozpuszczalników  kleje kontaktowe, które tworzą mocne, trwałe i elastyczne połączenia. Przy klejeniu guma-metal zalecamy użycie specjalnych primerów poprawiających przyczepność do metali. W ofercie posiadamy kleje polskich i zagranicznych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku.

sklep internetowy

identyfikacja tworzyw sztucznych
(nazwy „plastików”)

Skuteczna naprawa zapewnia działanie naprawianego elementu przez lata, a jednocześnie zapobiega jego dalszym zniszczeniom. Dlatego tak ważne jest upewnienie się, z jakim rodzajem plastiku mamy do czynienia, a następnie dobranie do niego odpowiedniej metody naprawy.
Poniżej znajdziesz oznaczenia najpopularniejszych tworzyw dostępnych na rynku.
przejdź do listy nazw plastików